Nasze biuro wykonuje tłumaczenia pisemne przysięgłe i zwykłe ze wszystkich języków europejskich, w szczególności z języków:

angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, ukraińskiego, rosyjskiego, niderlandzkiego, norweskiego, szwedzkiego, duńskiego, czeskiego, słowackiego, bułgarskiego, rumuńskiego oraz litewskiego i łotewskiego.

Wykonujemy tłumaczenia pisemne zwykłe oraz poświadczone (przysięgłe).

 

  • WYCENA I ZLECENIE

Wszelkie zapytania dotyczące tłumaczenia możecie Państwo wysłać mailem pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  oraz  skontaktować się za nami osobiście i telefonicznie.

Po otrzymaniu dokumentu w ciągu godziny dokonamy jego wyceny, określimy termin i sposób realizacji zlecenia oraz formę dostarczenia gotowego tłumaczenia.

Wycena jest bezpłatna i nie zobowiązuje do zlecenia tłumaczenia.

 

  • TERMINY REALIZACJI

Standardowy termin realizacji zlecenia wynosi 1-3 dni robocze  i zależy od języka  oraz ilości dokumentów i rodzaju tłumaczenia.

 

  • KOSZT

Cena za tłumaczenie jest uzależniona od języka, tematyki tłumaczenia, ilości tekstu oraz oczekiwanego przez klienta terminu realizacji zlecenia.

Tłumaczenia pisemne rozliczane są w oparciu o ilość znaków na stronie , przy czym strona przeliczeniowa tłumaczenia zwykłego liczy 1600 znaków ze spacjami,

a tłumaczenia poświadczonego (przysięgłego) 1125 znaków ze spacjami.

 

  • ODBIÓR TŁUMACZENIA

Możliwy jest odbiór osobisty, tłumaczenia odsyłamy mailem ( w postaci skanu, pliku MS Word lub w pliku pdf).

Gotowe tłumaczenia (po wcześniejszym uzgodnieniu) możemy wysłać pocztą lub kurierem.

 

  •  PŁATNOŚĆ

Przyjmujemy płatności gotówką, kartą lub za pobraniem.

W przypadku zleceń realizowanych online ( bez dostarczania dokumentów do biura) przed przystąpieniem do realizacji konieczna jest wpłata zaliczki w wysokości 50 % wartości zamówienia.

 

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub odwiedzenia  nas osobiście !